Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer
Chianina
Uckermärker

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus II./2020

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
12.04. Ne - - - - -
13.04. Po - - - - -
14.04. Út 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 34  CH,LI,PI,UC,BA
14.04. Út 09:00 OCH Minaříková Hana, Hluk ZV BA
14.04. Út 09:00 OCH Žížala Josef ml., Úročnice ZV MS
14.04. Út 09:00 OCH GASFARM s.r.o. Pelhřimov ZV GS
14.04. Út 10:00 OCH IMOBA, a.s.Olbramovice ZV PP
14.04. Út 10:00 OCH Dolňácko a.s. Hluk ZV BA
14.04. Út 11:00 OCH Bouda Petr, Voděrádky ZV CH
14.04. Út 13:00 OCH Zobal V., Bor u Březnice ZV CH
14.04. Út 14:00 OCH Šuranský Jaroslav, Otín ZV CH
15.04. St 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 36  MS
15.04. St 09:00 OCH Kaleta Marián, Třinec ZV MS
15.04. St 09:00 OCH Habr František, Báňovice ZV MS
15.04. St 09:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH
15.04. St 10:00 OCH Jalowiczorz Roman, Č.Těšín ZV MS
15.04. St 10:30 OCH Niemiec C.,Dolní Žukov ZV LI
15.04. St 11:00 OCH Farma Egert s.r.o., Lásenice ZV AA
15.04. St 11:00 OCH ZEA - PROBIO, s.r.o., Žernov ZV CH
15.04. St 12:00 OCH Poruba Jan, Šenov u N./J. ZV LI
15.04. St 12:00 OCH Pavelka Roman,Javorník ZV PI
15.04. St 13:00 OCH K+K Břilice ZV CH
15.04. St 13:30 OCH Hromas J.,Stvolínky ZV AA
15.04. St 14:00 OCH Klusáček St.,Suchdol n/L. ZV LI
15.04. St 14:30 OCH Náš Dvůr s.r.o. Držkovice ZV AA
15.04. St 15:30 OCH Lepša Vladimír, Pěčín ZV 11  AA
15.04. St 16:00 OCH Hejl V.,Chrastová Lhota ZV AA
16.04. Čt 09:00 OPB Horní Jadruž ZV+Dr 20  MS,CH
16.04. Čt 09:00 OCH ZD Podlesí Ročov ZV HE,MS
16.04. Čt 09:00 OCH Bystrianská Jana,Melč ZV LI
16.04. Čt 09:00 OCH Bystrianský Jan,Melč ZV LI
16.04. Čt 10:30 OCH VFU Brno, ŠZP Nový Jičín ZV 10  LI
16.04. Čt 10:30 OCH Zemědělská společnost Blšany ZV MS
16.04. Čt 12:30 OCH BREZE a.s.,Výsluní ZV AA
16.04. Čt 14:00 OCH Skalický J.,Libnov ZV AA
16.04. Čt 14:30 OCH Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny ZV LI
16.04. Čt 16:00 OCH Chlupáčková Hana, Ležnice ZV MS
17.04. Pá 09:00 OPB Kundratice ZV+Dr 20  MS,CH,AA
17.04. Pá 09:00 OCH Nováková Z.,Veselé ZV LI
17.04. Pá 10:00 OCH Němec Eduard, Bynovec ZV LI
17.04. Pá 11:30 OCH Karban Kamil, Lhenice ZV CH
17.04. Pá 14:00 OCH Stříbrný Petr, Nečtiny ZV LI
17.04. Pá 14:00 OCH Nečtinská zemědělská a.s. ZV 36  LI
18.04. So 09:00 OCH Polák Jiří, D.Libochová ZV MS
18.04. So 09:00 OCH Poláková Zdenka, D.Libochová ZV MS
18.04. So 11:00 OCH ZD Pozovice ZV CH
18.04. So 16:00 OCH Dvořák Josef Ing., Telecí ZV AA
19.04. Ne 09:00 OCH Lux J.,Vlkov ZV CH
19.04. Ne 10:30 OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice ZV LI
19.04. Ne 13:00 OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice ZV 14  AA
20.04. Po 09:00 OPB Osík ZV+Dr 53  CH
20.04. Po 09:00 OCH Šumavský angus, Soběsuky ZV 14  AA
20.04. Po 11:00 OCH Měcholupská zemědělská a.s. ZV CH,MS
20.04. Po 13:00 OCH Nejdl M.,Zbyslav ZV AA
21.04. Út 09:00 OPB Janovice u R. ZV+Dr 42  MS,HE,AA,CH,BA
21.04. Út 09:00 OCH Seidl Jaroslav, Ptenín ZV AA
21.04. Út 10:30 OCH Žaloudek Roman, Ptenín ZV SS
21.04. Út 14:00 OCH Vrba Pavel Ing.,Úlíkov ZV UU
22.04. St 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 46  LI,CH,BA
22.04. St 15:00 OCH Daňhel Miroslav, s.r.o., Doubrava ZV MS,CH
22.04. St 16:00 OCH ZOD "Blata" Sedlec ZV MS
22.04. St 16:30 OCH Černěveský Háj s.r.o. ZV LI
23.04. Čt 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 42  AA,MS.UU,SA,PI
24.04. Pá 09:00 OPB Osík ZV 34  LI
24.04. Pá 09:00 OCH ZD Brloh ZV 21  AA,MS
24.04. Pá 09:00 OCH Novák Petr, Sirá ZV CH
24.04. Pá 12:30 OCH Borovková P., Chlum ZV AA
24.04. Pá 13:00 OCH Denk Jaroslav, Hodousice ZV AA,LI
24.04. Pá 14:00 OCH Kubata Zdeněk,Vrábče ZV AA
24.04. Pá 15:30 OCH Šebelka Milan,Rančice ZV AA
24.04. Pá 15:30 OCH Šebelka Štěpán, Rančice ZV AA
25.04. So - - - - -
26.04. Ne - - - - -
27.04. Po 08:00 OCH Kraml Eduard, Stachy ZV SA
27.04. Po 09:00 OPB Horní Dubňany ZV+Dr 49  MS
27.04. Po 09:00 OCH Statek Kašperské hory s.r.o. ZV MS
27.04. Po 10:00 OCH Trantírková Eva,Chlum ZV LI
27.04. Po 11:00 OCH Javorská M.,Petrovice u S. ZV BA
27.04. Po 11:30 OCH Tesárková M.,Vlastějov ZV PI
27.04. Po 12:00 OCH Zelený Jiří, Drouhaveč ZV MS,HE
27.04. Po 13:00 OCH Kubal Radek, Albrechtice ZV LI
27.04. Po 14:00 OCH Kubal Petr,Podmokly ZV MS
27.04. Po 15:00 OCH AGRO Jinín, a.s. ZV LI
27.04. Po 15:00 OCH Agrochyt s.r.o., Mohelno ZV CH
27.04. Po 16:00 OCH Pecka Vladimír,Libětice ZV MS
28.04. Út 08:00 OCH Valenta Petr, Budyně ZV MS
28.04. Út 09:00 OPB Horní Dubňany ZV+Dr 45  CH,AA
28.04. Út 09:00 OCH Krejcar David, Těšínov ZV SA
28.04. Út 09:30 OCH Sobolík Martin, Krč ZV SA
28.04. Út 10:00 OCH Novotný V.,ing.,Čičenice ZV UU
28.04. Út 11:00 OCH ZD Selibov ZV LI
28.04. Út 12:00 OCH Placanda Jakub, Křenovice ZV MS
28.04. Út 14:00 OCH Sedlák F.,Hrutov ZV LI
28.04. Út 15:00 OCH Tájek Jaroslav, Zvíkov ZV CH
28.04. Út 16:00 OCH Hatlák Vlastimil, Meziboří ZV CH
29.04. St 09:00 OPB Todně - Březí ZV+Dr 21  LI,BA
29.04. St 13:00 OCH Fousková J., Nesměň ZV LI
29.04. St 14:00 OCH Řehout Martin, Besednice ZV CH
29.04. St 15:00 OCH Šedivý Jan, Smrhov ZV MS
29.04. St 15:00 OCH Opekar Jan, Chodeč ZV AA
30.04. Čt 09:00 OPB Osík ZV+Dr 46  MS,BA,AA,BB,BM,HE,PP,SA
01.05. Pá - - - - -
02.05. So 10:00 OCH Karsit Agro,a.s.Dubenec ZV CH
02.05. So 12:00 OCH Zuzánek Jan Ing., Bernartice ZV CH
03.05. Ne - - - - -
04.05. Po 09:00 OCH Vondrušková V., Protivec ZV SA
04.05. Po 09:00 OCH Vaníček J.,Hojovice ZV AA
04.05. Po 09:30 OCH Hodina František, Záblatí ZV LI,MS
04.05. Po 09:30 OCH PRIMA Energo a.s. ZV MS
04.05. Po 11:00 OCH Kofroň Jan Ing., Radhostice ZV 14  AA
04.05. Po 11:00 OCH P.F.B.TRANSPORT,spol.s r.o. ZV HE
04.05. Po 13:00 OCH Tegro s.r.o.,Těšenov ZV 11  AA
04.05. Po 15:00 OCH Šašek Vladimír Ing., Rantířov ZV 11  AA
05.05. Út 10:00 OCH Hodboď Gustav, Libštát ZV GS
05.05. Út 12:00 OCH MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy ZV GS,LI,UU
06.05. St - - - - -
07.05. Čt - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz