Homepage
Kontakty
Plemenná kniha
webKUMP
Junior team
MilujuHovězí.cz
Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Kdo jsme
Kontakty
Předseda
Výbor
Revizní komise
Gremium rad PK
Členství
Zpravodaj
Program PC skot
Propagační předměty
Reklama na webu
Zápisy
Výroční členská schůze
Výbor ČSCHMS
Grémium rad PK
Zápisy klubů
Zápisy revizní komise
Ostatní
Odchovny PB
Podmínky odchovu
Seznam OPB
Naskladnění v OPB
Katalogy býků
Nově:
Katalogy ZV
Kalendář výběrů a dražeb
Výběrové protokoly
Výběrové protokoly - zahraniční
Statistika
Ostatní dokumenty
Fotogalerie ZV
Legislativa
ČSCHMS
Česká republika
Evropská unie
Šlechtění a PK
Základní informace
Plemenné knihy
Šlechtitelské programy
Řády PK
Uzávěrky KUMP
Výroční zprávy PK
Plemenné hodnoty
Interbeef
Genomika
Dotace, programy
Obecné informace
Formuláře a příručky
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Fakta o hovězím
Soubory ke stažení
TOP 10 receptů
Všechny recepty
Burza zvířat
Plemenná kniha
webKUMP
Plemena
Aberdeen angus
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
www.AberdeenAngus.cz
Belgické modré
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
www.BelgianBlue.cz
Blonde d'Aquitaine
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Blonde-d-Aquitaine.cz
Galloway
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Gasconne
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Hereford
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Highland
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Charolais
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Obchodní adresář
Limousine
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
www.Limousin.cz
Masný simentál
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Piemontese
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Salers
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Aubrac
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Parthenaise
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Shorthorn
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Texas longhorn
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Bazadaise
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Wagyu
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Vosgienne
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Rouge des Prés
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Andorrské hnědé
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Dexter
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Obchodní adresář
Pinzgauer
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Chianina
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Uckermärker
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
držitel certifikátu kvality
ICAR pro masná plemena
Výběrové protokoly
Zobrazit turnus:
2024/II.
2024/I.
2023/IV.
2023/III.
2023/II.
2023/I.
2022/IV.
2022/III.
2022/II.
2022/I.
2021/IV.
2021/III.
2021/II.
2021/I.
2020/IV.
2020/III.
2020/II.
2020/I.
2019/IV.
2019/III.
2019/II.
2019/I.
2018/IV.
2018/III.
2018/II.
2018/I.
2017/IV.
2017/III.
2017/II.
2017/I.
2016/IV.
2016/III.
2016/II.
2016/I.
2015/IV.
2015/III.
2015/II.
2015/I.
2014/IV.
2014/III.
2014/II.
2014/I.
2013/IV.
2013/III.
2013/II.
2013/I.
2012/III.
2012/II.
2012/I.
2011/III.
2011/II.
2011/I.
2010/III.
2010/II.
2010/I.
2009/III.
2009/II.
2009/I.
2008/III.
2008/II.
2008/I.
2007/III.
2007/II.
2007/I.
2006/III.
2006/II.
2006/I.
2005/III.
2005/II.
2005/I.
2004/III.
2004/II.
2004/I.
Turnus II./2024
OCH Dvořák Josef Ing., Telecí
, 25.4.2024 OCH Dvořák Josef, Ing..pdf
, 51 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Egert Jiří, Lásenice
, 25.4.2024 OCH Egert Jiří.pdf
, 43 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Farma EGERT (ING) s.r.o., Lásenice
, 25.4.2024 OCH Farma EGERT (ING) s.r.o..pdf
, 43 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Farma Limousin s.r.o., Třeboc
, 25.4.2024 OCH Farma Limousin s.r.o..pdf
, 51 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Farma Těchoraz, Ing. Adolf Hojek
, 25.4.2024 OCH Farma Těchoraz.pdf
, 51 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Habr František ml., Báňovice
, 25.4.2024 OCH Habr František ml..pdf
, 54 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH K+K Břilice, Stará Hlína
, 25.4.2024 OCH K+K Břilice.pdf
, 50 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Klusáček Stanislav, Suchdol nad Lužnicí
, 25.4.2024 OCH Klusáček Stanislav.pdf
, 50 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Lukáš Miloslav, Toužetín
, 25.4.2024 OCH Lukáš Miloslav.pdf
, 43 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Sobolík Martin, Krč
, 25.4.2024 OCH Sobolík Martin.pdf
, 50 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Talafous Jaroslav, Krč
, 25.4.2024 OCH Talafous Jaroslav.pdf
, 52 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Velát Jaroslav, Horní Prosíčka
, 25.4.2024 OCH Velát Jaroslav.pdf
, 50 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Volšická Marie, Načeradec
, 25.4.2024 OCH Volšická Marie.pdf
, 42 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Zemědělská společnost Blšany, Běsno
, 25.4.2024 OCH Zemědělská společnost Blšany.pdf
, 52 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OPB Osíčko
, 25.4.2024 OPB Osíčko.pdf
, 59 kB
25.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Farma Semice s.r.o., Semice
, VP 24.4.2024 OCH Farma Semice s.r.o..pdf
, 43 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Karban Kamil, Lhenice
, VP 24.4.2024 OCH Karban Kamil.pdf
, 43 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Konzalová Marta, Rychtářov
, VP 24.4.2024 OCH Konzalová Marta.pdf
, 42 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Kříbalová Marie, Černá
, VP 24.4.2024 OCH Kříbalová Marie.pdf
, 50 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Loos Adolf, Hora Sv. Kateřiny
, VP 24.4.2024 OCH Loos Adolf.pdf
, 51 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Novák Petr, Sirá
, VP 24.4.2024 OCH Novák Petr.pdf
, 42 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Placanda Jakub, Křenovice
, VP 24.4.2024 OCH Placanda Jakub.pdf
, 51 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Seidl Jaroslav, Ptenín
, VP 24.4.2024 OCH Seidl Jaroslav.pdf
, 43 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Sklář Miroslav, Kovářov
, VP 24.4.2024 OCH Sklář Miroslav.pdf
, 50 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Sokol František, Poběžovice
, VP 24.4.2024 OCH Sokol František.pdf
, 51 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Šašek Vladimír ml. Ing., Rantířov
, VP 24.4.2024 OCH Šašek Vladimír ml., Ing..pdf
, 52 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH ZD Brloh
, VP 24.4.2024 OCH ZD Brloh.pdf
, 57 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH ZOD "Blata" Sedlec
, VP 24.4.2024 OCH ZOD BLATA Sedlec.pdf
, 42 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OPB Osíčko
, VP 24.4.2024 OPB Osíčko.pdf
, 59 kB
24.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Daňhel Miroslav s.r.o., Doubrava
, VP 23.4.2024 OCH Daňhel Miroslav, s.r.o..pdf
, 51 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Hrtús Miroslav, Mírovka
, VP 23.4.2024 OCH Hrtús Miroslav.pdf
, 43 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Hrtúsová Jana, Vysoká
, VP 23.4.2024 OCH Hrtúsová Jana.pdf
, 42 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Kaleta Marián, H. Líštná
, VP 23.4.2024 OCH Kaleta Marián.pdf
, 51 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Kubata Zdeněk, Vrábče
, VP 23.4.2024 OCH Kubata Zdeněk.pdf
, 51 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Niemiec Czeslaw, Dolní Žukov
, VP 23.4.2024 OCH Niemiec Czeslaw.pdf
, 50 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Šebelka Štěpán, Ing., Rančice
, VP 23.4.2024 OCH Šebelka Štěpán, Ing..pdf
, 51 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Tegro s.r.o, Těšenov
, VP 23.4.2024 OCH TEGRO s.r.o..pdf
, 51 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Vaněk Josef, Podolí
, VP 23.4.2024 OCH Vaněk Josef.pdf
, 51 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Vinařství Josef Valihrach s.r.o.
, VP 23.4.2024 OCH Vinařství Josef Valihrach, s.r.o..pdf
, 50 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Zemědělské družstvo Chyšky
, VP 23.4.2024 OCH Zemědělské družstvo Chyšky.pdf
, 51 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Zítek Jaroslav, Pechova Lhota
, VP 23.4.2024 OCH Zítek Jaroslav.pdf
, 42 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OPB Horní Jadruž
, VP 23.4.2024 OPB Horní Jadruž.pdf
, 53 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OPB Kundratice
, VP 23.4.2024 OPB Kundratice.pdf
, 53 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Šebelka Milan, Rančice
, VP 23.4.2024 OCH Šebelka Milan.pdf
, 50 kB
23.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH BREZE a.s., Výsluní
, VP 22.4.2024 OCH BREZE a.s..pdf
, 52 kB
22.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Sumega Petr, Heřmanice u Oder
, VP 22.4.2024 OCH Sumega Petr.pdf
, 41 kB
22.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Tájek Jaroslav, Zvíkov
, VP 22.4.2024 OCH Tájek Jaroslav.pdf
, 33 kB
22.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH ZEBRE a.s., Radenov
, VP 22.4.2024 OCH ZEBRE a.s..pdf
, 42 kB
22.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OPB Todně - Březí
, VP 22.4.2024 OPB Todně-Březí.pdf
, 46 kB
22.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OPB Osík
, VP 22.4.2024 odročeno z 19.4.2024 OPB Osík.pdf
, 50 kB
22.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OPB Osík
, VP 19.4.2024 OPB Osík.pdf
, 60 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Hodina František Ing., Záblatí
, VP 19.4.2024 OCH Hodina František, Ing..pdf
, 42 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Hodina Jakub, Kratušín
, VP 19.4.2024 OCH Hodina Jakub.pdf
, 42 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Lepša Vladimír, Pěčín
, VP 19.4.2024 OCH Lepša Vladimír.pdf
, 53 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Nátr Daniel, Černá Voda
, VP 19.4.2024 OCH Nátr Daniel.pdf
, 52 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Nátr Jiří, Černá Voda
, VP 19.4.2024 OCH Nátr Jiří.pdf
, 50 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Opekar Jan, Chodeč
, VP 19.4.2024 OCH Opekar Jan.pdf
, 50 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Prima Energo s.r.o, Nebahovy
, VP 19.4.2024 OCH Prima Energo s.r.o..pdf
, 52 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Reinold Manfred, Stará Červená Voda
, VP 19.4.2024 OCH Reinold Manfred.pdf
, 50 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Sochor Ondřej, Železný Újezd
, VP 19.4.2024 OCH Sochor Ondřej.pdf
, 44 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Sochor Radovan Ing., ml, Železný Újezd
, VP 19.4.2024 OCH Sochor Radovan, Ing., ml..pdf
, 51 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Sochor Radovan Ing., st, Železný Újezd
, VP 19.4.2024 OCH Sochor Radovan, Ing., st..pdf
, 51 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Statek Branná spol.s r.o., Klec
, VP 19.4.2024 OCH Statek Branná spol. s r.o..pdf
, 51 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Vaníček Josef, Hojovice
, VP 19.4.2024 OCH Vaníček Josef.pdf
, 50 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH ZD Agroholding Bernartice, Uhelná
, VP 19.4.2024 OCH ZD Agroholding Bernartice.pdf
, 51 kB
19.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH AGRO Jinín a.s., Strašice
, VP 18.4.2024 OCH AGRO Jinín, a.s..pdf
, 50 kB
18.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Bartoň František, Ležnice
, VP 18.4.2024 OCH Bartoň František.pdf
, 50 kB
18.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Fišar Filip, Lhotka
, VP 18.4.2024 OCH Fišar Filip.pdf
, 50 kB
18.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Chlupáčková Hana Ing., Ležnice
, VP 18.4.2024 OCH Chlupáčková Hana.pdf
, 50 kB
18.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Kraml Adam, Stachy
, VP 18.4.2024 OCH Kraml Adam.pdf
, 51 kB
18.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Pecka Vladimír, Libětice
, VP 18.4.2024 OCH Pecka Vladimír.pdf
, 50 kB
18.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice
, VP 18.4.2024 OCH Šeda Jaromír.pdf
, 43 kB
18.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH UFARMA spol s.r.o., Čistá u Rovné
, VP 18.4.2024 OCH UFARMA spol. s r.o..pdf
, 52 kB
18.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Valenta Petr, Budyně
, VP 18.4.2024 OCH Valenta Petr.pdf
, 51 kB
18.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Vlček Václav, Tažovice
, VP 18.4.2024 OCH Vlček Václav.pdf
, 50 kB
18.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OPB Horní Dubňany
, VP 18.4.2024 OPB Horní Dubňany.pdf
, 61 kB
18.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH GASFARM s.r.o., Pelhřimov
, 17.4.2024 OCH GASFARM s.r.o..pdf
, 50 kB
17.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Hromas Jan, Stvolínky
, 17.4.2024 OCH Hromas Jan.pdf
, 42 kB
17.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Karsit Agro a.s, Dubenec
, 17.4.2024 OCH Karsit Agro a.s..pdf
, 43 kB
17.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Kratochvílová Zdeňka, Veselé
, 17.4.2024 OCH Kratochvílová Zdeňka.pdf
, 50 kB
17.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Poruba Jan, Šenov u N.J.
, 17.4.2024 OCH Poruba Jan.pdf
, 42 kB
17.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Rýdel Josef Ing., Hodslavice
, 17.4.2024 OCH Rýdel Josef.pdf
, 233 kB
17.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Rýdel Vlastimil, Hodslavice
, 17.4.2024 OCH Rýdel Vlastimil.pdf
, 42 kB
17.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Skalický Jiří, Libnov
, 17.4.2024 OCH Skalický Jan.pdf
, 51 kB
17.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Šuranský Jaroslav, Otín, Planá u M.L.
, 17.4.2024 OCH Šuranský Jaroslav.pdf
, 50 kB
17.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Veterinární univerzita Brno
, 17.4.2024 OCH VFU Brno.pdf
, 51 kB
17.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Farma Adršpach
, 17.4.2024 OCH Farma Adršpach.pdf
, 51 kB
17.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Zuzánek Jan Ing., Bernartice
, 17.4.2024 OCH Zuzánek Jan.pdf
, 43 kB
17.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OPB Cunkov
, 17.4.2024 OPB Cunkov.pdf
, 61 kB
17.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OPB Cunkov
, VP 16.4.2024 OPB Cunkov.pdf
, 53 kB
16.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Bouda Petr, Ing., Voděrádky
, VP 16.4.2024 OCH Bouda Petr.pdf
, 51 kB
16.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Bříza Zbyněk, Klášterec nad Orlicí
, VP 16.4.2024 OCH Bříza Zbyněk.pdf
, 51 kB
16.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Heráň Jan, Radíč
, VP 16.4.2024 OCH Heráň Jan.pdf
, 51 kB
16.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Paďour Leopold, Lukavice
, VP 16.4.2024 OCH Paďour Leopold.pdf
, 51 kB
16.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Valihrach František, Krumvíř
, VP 16.4.2024 OCH Valihrach František.pdf
, 51 kB
16.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Vetlabfarm s.r.o, Jakubovice
, VP 16.4.2024 OCH VETLABFARM s.r.o..pdf
, 52 kB
16.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH ZAKFARM s.r.o., Rudimov
, VP 16.4.2024 OCH ZAKFARM s.r.o..pdf
, 38 kB
16.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OPB Janovice u Rýmařova
, VP 15.4.24 OPB Janovice.pdf
, 46 kB
15.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Bystrianská Jana, Melč
, VP 15.4.24 OCH Bystrianská Jana.pdf
, 50 kB
15.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Družstvo vlastníků Libeň - Vtelno
, VP 15.4.24 OCH DV Libeň - Vtelno.pdf
, 53 kB
15.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Kubal Petr, Podmokly
, VP 15.4.24 OCH Kubal Petr.pdf
, 51 kB
15.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Kubal Radek, Albrechtice
, VP 15.4.24 OCH Kubal Radek.pdf
, 45 kB
15.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Stebelský Michal, Rynoltice
, VP 15.4.24 OCH Stebelský Michal, Rynoltice.pdf
, 43 kB
15.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Šumavský angus, Soběsuky
, VP 15.4.24 OCH Šumavský angus.pdf
, 52 kB
15.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Trantírková Eva, Chlum
, VP 15.4.24 OCH Trantírková Eva.pdf
, 42 kB
15.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH Valenta Jiří Ing., Tuněchody
, VP 15.4.24 OCH Valenta Jiří.pdf
, 47 kB
15.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OCH ZD Skály Benešov
, VP 15.4.24 OCH ZD Skály Benešov.pdf
, 37 kB
15.4.2024
Výběrový protokol včetně státních registrů
OPB
= Odchovna plemenných býků
OCH
= Odchov u chovatele
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s
právními podmínkami
Obsah webu
: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu
Design & application
: © 1999, 2006
WA.cz